Václav Voska

Kdo jsem?
Vždy dobře naladěný, energický a pozitivní člověk, pro kterého je hudba vším.  
Kým jsem chtěl být jako malý
Vždy jsem chtěl být jako Jára Cimrman. Tedy vším, co šlo. Vynálezce, spisovatel, divadelník, sportovec, herec, cestovatel, muž, který je občas i ženou?? 
Funkce v rádiu
Každou neděli od 18 hod zajímavým způsobem komentuji aktuální události z Jižních Čech v rámci aktuálně s Vencou! Hned poté to rozjíždím společně s jedním z DJů, které si zvu v rámci Netro life radio a hosté z města. Každé úterý a čtvrtek vám zpříjěmnuji ráno v rámci ranní show. Jako DJ Vás rozhýbu na Netro life party (nebo jakékoliv party po celé republice) 
Proč Netrolife
No protože jedeme na 100,8% a dělat v méně než 100% rádiu nemá cenu 😊 Netro tě svojí hudbou chytne za srdce, rozhýbá v bocích, zlepší náladu a donutí tě si to pořádně zesílit, ať si kdekoliv a děláš cokoliv.
Co mi dělá radost
Úsměv na tváři každého posluchače Netra a pařmena na party a když vrtíte zadečkem do rytmu hudby. 
Co mě štve
Negativní, věčně nespokojení lidé, kteří si stale na něco stěžují. Taky samozřejmě vylitý drink v mixpultu a když nechcete vrtět zadečkem v rytmu hudby.
Hit, který mě rozproudí
Black eyed peas – Pump It, případně cokoliv co má dobrý rytmus a dá se na to pořádně zapařit. Miluju slaďárny, hltám pop, ulítávám na Basshouse, skáču na jumpstyle, rád si poslechnu trance a občas mám chuť I na Hardstyle.