Netro pořady

CESTY K ÚSPĚCHU

Premiéra: čtvrtek od 18 do 19 hod.
Repríza: neděle od 13 do 14 hod. (v přípravě)

Přemýšlíš, že se vrhneš na podnikání? Nebo chceš odstartovat kariéru v nějaké zajímavé oblasti? Poslechni si příběhy borců, kteří ve svém životě skutečně něco dokázali. Určitě pro tebe budou inspirací, možná tě pomohou nasměrovat k prvnímu krůčku, který je leckdy nejtěžší. Moderátor Jirka Kadlec každý čtvrtek vyzpovídá úspěšné podnikatele, různé odborníky, politiky, zástupce škol a další zajímavé lidi z tvého okolí. Jestli přemýšlíš, jak vydělat své první peníze, tady se bezesporu dočkáš jedinečné motivace!

DJ HONZA A JEHO HOSTÉ Z MĚSTA

Premiéra: neděle od 20 do 22 hod.

Jsou teprve na začátku… hladoví a plní energie! DJ Honza si každou neděli zve začínající regionální umělce, kteří demonstrují, že před námi stojí skvělá generace nových DJs!

RANNÍ SHOW S ADÉLOU

Premiéra: Po,St,Pá od 7 do 9 hod.

Nejlepší nastartování do pracovního dne s naší pozitivní moderátorkou Adélou Cinklovou! Chceš se dozvědět zajímavé novinky a aktuální dopravní informace z jižních Čech ? Hledáš tip na super muziku? ..nebo se jen tak nudíš a potřebuješ zvednout náladu? Tak poslouchej Ranní Show s Adélou a budeš mít kompletní přehled a dobrou náladu po celý den !

RANNÍ SHOW S VENCOU

Premiéra: Úterý a Čtvrtek od 7 do 9 hod.

Máš chuť někam vyrazit ,pobavit se ,nebo zrovna jedeš do práce autem a chtěl by ses vyhnout uzavírkám a nehodám? Každodenně dobře naladěný moderátor Václav Voska tě pravidelně v úterý a čtvrtek ráno uvede do reality a na 100,8% pošle za tou nejlepší zábavou v jižních Čechách a okolí !

ROZTANČENÝ PÁTEK V RYTMU NETROLIFE

Premiéra: pátek od 21 do 23 hod.

Nejhranější hity diskoték u tebe doma! Každý pátek sázíme pecky, které bodují ve světových hitparádách, na diskotékách a u posluchačů. Pozvi kámoše a proměň svůj obývák v taneční klub!

RETRO - LIFE PÁRTY

Premiéra: středa od 19 do 20 hod.                                        Repríza: pátek od 20 do 21 hod.

Osmdesátky byly cool. Devadesátky? Stejně tak! Že nevěříš? Na naší párty s Netro Life rádiem se vrátíš časem k peckám, které i po letech valí, aniž by jim vrásky ubraly na kráse!

AKTUÁLNĚ S VENCOU!

Premiéra: neděle od 18 do 20 hod.

Zajímají tě důležité novinky z Českých Budějovic? Aktuální informace z jihočeských silnic? Nebo chceš prostě jen zapařit a hledáš tipy na nejlepší párty v tvém okolí? S Vencou budeš mít dokonalý přehled! Poslouchej ho v neděli večer, ať víš, co tě v následujícím týdnu čeká.

WORLD DJs PRESENTS

Premiéra: úterý od 20 do 21 hod.                                          Repríza: pátek od 23 do 00 hod.

Nehořlavé podložky pod nohy… a jde se na věc! Každý úterní večer tě čeká pořádně žhavý výběr mixů od světových DJs!

ODPOLEDNÍ VYSÍLÁNÍ S ANDRÉM

Premiéra: pátek od 13 do 15 hod.

Kvalitní pátek plný zábavy a informací ,to je taneční kokteil našeho moderátora Martina Anderleho mezi 13 - 15 hod. ,kdy má pro Vás nachystaný kopec informací a novinek z domova i ze světa ,ale hlavně kam o víkendu vyrazit a také Vás připraví na pořádně horký páteční večer s Netro Life rádiem ! Tak laď 100,8 FM jižní Čechy ,ať víš ,kde to žije!