POŘADY

CESTY K ÚSPĚCHU

Premiéra: čtvrtek od 18 do 19 hod.
Repríza: neděle od 13 do 14 hod.

Přemýšlíš, že se vrhneš na podnikání? Nebo chceš odstartovat kariéru v nějaké zajímavé oblasti? Poslechni si příběhy borců, kteří ve svém životě skutečně něco dokázali. Určitě pro tebe budou inspirací, možná tě pomohou nasměrovat k prvnímu krůčku, který je leckdy nejtěžší. Moderátor Jirka Kadlec každý čtvrtek vyzpovídá úspěšné podnikatele, různé odborníky, politiky, zástupce škol a další zajímavé lidi z tvého okolí. Jestli přemýšlíš, jak vydělat své první peníze, tady se bezesporu dočkáš jedinečné motivace!

DJ HONZA A JEHO HOSTÉ Z MĚSTA

Premiéra: neděle od 20 do 22 hod.

Jsou teprve na začátku… hladoví a plní energie! DJ Honza si každou neděli zve začínající regionální umělce, kteří demonstrují, že před námi stojí skvělá generace nových DJs!

AKTUÁLNĚ S VENCOU!

Premiéra: neděle od 18 do 20 hod.
Repríza: pondělí od 7 do 9 hod.

Zajímají tě důležité novinky z Budějek? Aktuální informace z jihočeských silnic? Nebo chceš prostě jen zapařit a hledáš tipy na nejlepší párty v tvém okolí? S Vencou budeš mít dokonalý přehled! Poslouchej ho v neděli večer, ať víš, co tě v následujícím týdnu čeká.

RETRO - LIFE PÁRTY

Premiéra: středa od 20 do 22 hod.

Osmdesátky byly cool. Devadesátky? Stejně tak! Že nevěříš? Na naší párty s Netrolife robotem se vrátíš časem k peckám, které i po letech valí, aniž by jim vrásky ubraly na kráse!

ROZTANČENÝ PÁTEK V RYTMU NETROLIFE

Premiéra: pátek od 20 do 22 hod.

Nejhranější hity diskoték u tebe doma! Každý pátek sázíme pecky, které bodují ve světových hitparádách, na diskotékách a u posluchačů. Pozvi kámoše a proměň svůj obývák v taneční klub!

WORLD DJs PRESENTS

Premiéra: úterý od 19 do 20 hod.

Nehořlavé podložky pod nohy… a jde se na věc! Každý úterní večer tě čeká pořádně žhavývýběr mixů od světových DJs!