Netro pořady

CESTY k úspěchu

Premiéra: Čt 18:00 – 19:00

Přemýšlíš, že se vrhneš na podnikání? Nebo chceš odstartovat kariéru v nějaké zajímavé oblasti? Poslechni si příběhy borců, kteří ve svém životě skutečně něco dokázali. Určitě pro tebe budou inspirací, možná tě pomohou nasměrovat k prvnímu krůčku, který je leckdy nejtěžší. Moderátoři Milan Džuba a Irena Tomanová každý čtvrtek vyzpovídají úspěšné podnikatele, různé odborníky, politiky, zástupce škol a další zajímavé lidi z tvého okolí. Jestli přemýšlíš, jak vydělat své první peníze, tady se bezesporu dočkáš jedinečné motivace!

RANNÍ show s NETRO LIFE RADIO!

Premiéra: Út, Čt 7:00 – 9:00

MANDY A MAROTHA ON-AIR - KAŽDÉ UTERÝ A ČTVRTEK 

Nejlepší nastartování do pracovního dne s naší pozitivní moderátorskou dvojicí MANDYM A MAROTHOU ! Chceš se dozvědět zajímavé novinky ,pobavit se ,zasoutěžit a nebo slyšet aktuální dopravní informace z jižních Čech ? Hledáš tip na super muziku? ..nebo se jen tak nudíš a potřebuješ zvednout náladu? Tak poslouchej Ranní Show s Mandym a Marotou a budeš mít kompletní přehled a dobrou náladu po celý den!

Premiéra: Po, St 7:00 – 9:00

ADÉL A MAROTHA ON-AIR - KAŽDÉ PONDĚLÍ A STŘEDA


Že po ránu nemáš náladu? Nemůžeš se probrat? Nalaď si Ranní show s NETRO LIFE RADIO a naše moderátorská dvojka ADÉL A MAROTHA ti vykouzlí úsměv na tváři. Mimo jiné se dozvíš i aktuální informace ze silnic, různé zajímavosti a tipy na skvělé akce v jižních Čechách a okolí. Samozřejmě nechybí soutěže a parádní muzika. Vždy ve všední dny na 100,8% FM!

Premiéra: Pá 7:00 – 9:00

MAROTHA ON-AIR - KAŽDÝ PÁTEK


Feel good ,means good music! = Cítit se dobře ,znamená dobrá muzika!! To je čím se řídíme páteční ráno ,ale oblíbená programová skladba ranní show s Netro Life rádio nesmí chybět! A to znamená jak jinak než pořádná porce informací z jižních Čech ,soutěže ,tipy kam o víkendu vyrazit ,novinky v hudebním světě a to vše v pozitivním podání našeho moderátora MAROTHY !

Roztančený pátek v rytmu NetroLife

Premiéra: Pá 21:00 – 23:00


Nejhranější hity diskoték u tebe doma! Každý pátek sázíme pecky, které bodují ve světových hitparádách, na diskotékách a u posluchačů. Pozvi kámoše a proměň svůj obývák v taneční klub!

RETRO life párty

Premiéra: St 19:00 – 20:00
Repríza: Pá 20:00 – 21:00


Osmdesátky byly cool. Devadesátky? Stejně tak! Že nevěříš? Na naší párty s Netro Life Radio se vrátíš časem k peckám, které i po letech valí, aniž by jim vrásky ubraly na kráse!

HITPARÁDA Top 10

 Premiéra: Po 13:00 – 14:00                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Ty absolutně nejlepší pecky z Netro Life rádia nakumulované do jedné hodiny!

Nálož deseti parádních songů… v hitparádě, která vám zpříjemní pondělní odpoledne! Hitparáda top10…

Vždy v pondělí od 13 hodin na Netro Life rádiu.

WORLD DJ's presents

Premiéra: Út 20:00 – 21:00
Repríza: Pá 23 – 00:00


Nehořlavé podložky pod nohy… a jde se na věc! Každý úterní večer tě čeká pořádně žhavý výběr mixů od světových DJ's!

ODPOLEDNÍ vysílání s NETRO LIFE RADIO!

Premiéra: Út 15:00 – 17:00


Úterý je už od rána pořádně pozitivně naladěné z ranní show a dávky skvělé muziky ,večer od 19 hodin LIVE djs mixy a pořad o světových djs ,kteří to u nás tradičně řádně rozjedou.. ,co více si přát? Tohle všechno shrneme v ,,Odpoledním vysílání s Netro Life radio´´ od 15 hodin v podání naší ,vždy skvěle naladěné moderátorky Adély Taylor! Jak a kdy soutěžit ,kam vyrazit ,co Vás čeká za zajímavé hosty ve večerních LIVE mixech? Co se děje aktuálně v jižních Čechách? .. doprava ,počasí a mnoho dalšího se dozvíte právě u nás ,mezi 15 a 17 hodinou na 100,8 FM!

Premiéra: Pá 13:00 – 15:00


Fajn pátek plný zábavy a informací, to je taneční koktejl našeho moderátora Marothy, který má pokaždé nachystaný kopec informací a novinek z domova i ze světa. Především ti pak dá tipy na super muziku a  akce, na které můžeš vyrazit o víkendu… a také tě připraví na pořádně horký páteční večer s Netro Life Radiem! Poslouchej ryze Jihočeskou frekvenci 100,8 FM a nic ti neunikne ..

TURN on the subwoofer! 

Premiéra: Út 19:00 – 20:00

Hodinka, ze které je cítit vášeň pro skvělou muziku. Hodinka, která tě uvolní po náročném pracovním dni ,to je pořad Turn on the subwoofer! ..kam si náš ostřílený moderátor MAROTHA zve zajímavé hosty ,nejen z našeho jižního kraje. Zažij unikátní hodinku v Českém éteru ,kde naši hosté předvedou svůj talent pro hudební mix a jsou hezky od podlahy vyzpovídáni o jejich cestě k dj-ingu . Dáváme příležitost známým tvářím ,ale i začínajícím djs z našeho kraje. Jelikož děláme v oboru jako tým už dlouho ,tak víme ,že talent může mít opravdu každý! To vše můžeš zažít v naší úterní hodince ,,Turn on the subwoofer´´ na nejnabassovanějším kmitočtu v jižních Čechách na 100,8 FM - Netro Life radio!

DÁMY - (NE)DÁMY

Premiéra: Út 19:00 – 20:00

Pořad nejen pro holky :-)