Netro pořady

CESTY k úspěchu

Premiéra: Čt 18:00 – 19:00

Přemýšlíš, že se vrhneš na podnikání? Nebo chceš odstartovat kariéru v nějaké zajímavé oblasti? Poslechni si příběhy borců, kteří ve svém životě skutečně něco dokázali. Určitě pro tebe budou inspirací, možná tě pomohou nasměrovat k prvnímu krůčku, který je leckdy nejtěžší. Moderátor Martin Anderle (André Morreti) každý čtvrtek vyzpovídá úspěšné podnikatele, různé odborníky, politiky, zástupce škol a další zajímavé lidi z tvého okolí. Jestli přemýšlíš, jak vydělat své první peníze, tady se bezesporu dočkáš jedinečné motivace!

RANNÍ show s Mandym

Premiéra: Út, Čt 7:00 – 9:00

Nejlepší nastartování do pracovního dne s naší pozitivní moderátorem Honzou Mandátem! Chceš se dozvědět zajímavé novinky a aktuální dopravní informace z jižních Čech ? Hledáš tip na super muziku? ..nebo se jen tak nudíš a potřebuješ zvednout náladu? Tak poslouchej Ranní Show s Mandym a budeš mít kompletní přehled a dobrou náladu po celý den!

RANNÍ show s Adél

Premiéra: Po, St, Pá 7:00 – 9:00


Že po ránu nemáš náladu? Nemůžeš se probrat? Nalaď si Ranní show a naše moderátorka Adéla Taylor, ti vykouzlí úsměv na tváři. Mimo jiné se dozvíš i aktuální informace ze silnic, různé zajímavosti a tipy na skvělé akce v jižních Čechách a okolí. Samozřejmě nechybí soutěže a parádní muzika. Vždy ve všední dny na 100,8% FM!
 

Roztančený pátek v rytmu NetroLife

Premiéra: Pá 21:00 – 23:00


Nejhranější hity diskoték u tebe doma! Každý pátek sázíme pecky, které bodují ve světových hitparádách, na diskotékách a u posluchačů. Pozvi kámoše a proměň svůj obývák v taneční klub!

RETRO life párty

Premiéra: St 19:00 – 20:00
Repríza: Pá 20:00 – 21:00


Osmdesátky byly cool. Devadesátky? Stejně tak! Že nevěříš? Na naší párty s Netro Life Radio se vrátíš časem k peckám, které i po letech valí, aniž by jim vrásky ubraly na kráse!

HITPARÁDA Top 10

 Premiéra: Po 13:00 – 14:00                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Ty absolutně nejlepší pecky z Netro Life rádia nakumulované do jedné hodiny!

Nálož deseti parádních songů… v hitparádě, která vám zpříjemní pondělní odpoledne! Hitparáda top10…

Vždy v pondělí od 13 hodin na Netro Life rádiu.

WORLD DJ's presents

Premiéra: Út 20:00 – 21:00
Repríza: Pá 23 – 00:00


Nehořlavé podložky pod nohy… a jde se na věc! Každý úterní večer tě čeká pořádně žhavý výběr mixů od světových DJ's!

ODPOLEDNÍ vysílání s Adél

Premiéra: Pá 13:00 – 15:00


Fajn pátek plný zábavy a informací, to je taneční koktejl naší moderátorky Adély Taylor, která má pokaždé nachystaný kopec informací a novinek z domova i ze světa. Především ti pak dá tipy na super akce, na které můžeš vyrazit o víkendu… a také tě připraví na pořádně horký páteční večer s Netro Life Radiem!
 

TURN on the subwoofer! 

Premiéra: Út 19:00 – 20:00

Hodinka, ze které je cítit vášeň pro skvělou muziku. Hodinka, která tě uvolní po náročném pracovním dni. Programový ředitel Netro Life Radia a DJ´s Andre a Hanz tě zbaví případného stresu pořádnými decibely! DJ Andre Moretti tě zavede za skvělou rytmickou muzikou, DJ Hanz ti naopak předvede, jak se správně solí salám s cibulí! Pořad, který rozvlní jihočeský éter… na 100,8% FM!