Kateřina Čermáková

Kdo jsem
 Učitelka ze školky a především normální budějcká holka, která  si s velkou radostí sedne za mikrofon a tím si plní svůj sen. 
Kým jsem chtěla být
 Jako dítě jsem chtěla být učitelkou. Vymýšlela jsem si písemky, abych si je následně mohla sama, červenou propiskou, oznámkovat. Jako puberťačka jsem si hrála s myšlenkou, stát se moderátorkou. Nakonec jsem se rozhodla pro studium mediálního oboru na vysoké škole,ale následně i pro studium pedagogického zaměření. Po čase se mi splnilo, to, co jsem si nejvíc přála – dělat oboje najednou.
Motto života
„Jediná věc, která stojí mezi Vámi a Vaším snem, je vůle zkusit to a víra, že je to možné.“
Proč Netro Life Radio?
 Správná souhra náhod a okolností nebo možná osud :) Každopádně jsem za to neskutečně vděčná.  Čím déle jsem tady, tím víc mě Netro baví a nejen naše muzika, ale hlavně lidi Netro life rádia.
Nemám rád
 Vstávat brzo ráno, když je ještě tma, kromě rána kdy jdu vysílat do rádia :) Co se týče jídla by se toho našlo asi víc, ale na návštěvě ze slušnosti všechno sním :) Arogantní a pesimistický lidi nejsou nic pro mě.
Mám rád
  Cestování - od válení se na pláži s knížkou po jízdu na prkně na horách. Když se mi něco podaří. Sporty nenáročného druhu :D Léto i zimu, hlavně mít slunce nad hlavou. Srandu. A nejlépe tohle všechno prožívat s přáteli, bez kterých by to prostě nebylo ono.