Jakub Šalek

Kdo jsem
Jsem člověk, kterého nepřestvává udivovat rozmnanitost a rozsah lidského potenciálu. Věřím pevně v nikdy nekončící rozvoj každého jedince a také v to, že v životě záleží na dvou věcech. Kolika lidem pomůžeš a jakým člověkem se staneš.

Funkce v rádiu
Hrdě se hlásim k tomu, že jsem byl na začátku a spolu s majitelem rádia a mým kamarádem Pavlem Konopou jsme vdechli život pořadu Cesty k úspěchu. Moji hlavní náplní bylo dříve shánění hostů do tohoto pořadu. Každopádně rádio mi dělá radost stejně jako vědomí, že stanice přináší kromě vynikající hudby i notnou dávku inspirace. Především těm, kteří jsou teprve na startu.

Proč Netrolife
Protože jsem byl u jeho zrodu a měl šanci vidět, jak neuvěřitelně náročné je rozběhnout takový našláplý vlak jakým je vlastní rádio. Proč NetroLife? Především proto, že ho tvoří lidé, které osobně znám a jsou zároveň mými přáteli.

Co mi dělá radost
Když slyším povedený díl Cest k úspěchu a skvělá hudba na Netru ;)

Co mě štve
Přístup státu k podnikatelům, kde místo aby zde byla podpora lidí, kteří se snaží něco změnit k lepšímu, naopak přichází házení nikoliv klacků, ale rovnou klád přímo pod nohy.

Hit, který mě rozroudí
Jednoznačně cokoliv od Aviciiho, Paul van Dyka, Armin van Buurena a DJ Ayaly ;)